Yana Kayar Kapı Servisi

Yana Kayar Kapı Servisi

Yana kayar kapı sistemlerinin önemli özelliklerine baktığımız zaman ilk olarak elektrik kesintisinde kapınızı manüel bir şekilde açmanızdır. Kapı üzerinde bulunan emniyet çubuğu sayesinde elektrik bağlantısını keserek elle kapınızı rahat bir şekilde açabilirsiniz.

Ayrıca yana kayar kapılar sürekli bir şekilde emniyetli olmasından dolayı hava koşullarına dayanıklılığı ile de biliniyor. Ancak bazı durumlarda bu kapılarda sorunlar ortaya çıkabiliyor. Böyle olunca yana kayar kapı servisi aramaya başlıyoruz. Bizlerde bu tür sorunlarda sizlerin imdadına yetişiyoruz. En iyi hizmeti vermek için bizlerle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Otomatik yana kayar kapı sistemleri özellikle güvenebileceğiniz kaliteli bir ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu kapı sistemleri büyük ve ağır kapılar için tasarlanmıştır. 8 metre uzunluğa ve genişliğe kadar endüstriyel kullanım amaçlarına da uygundur.  

Yana Kayar Kapı Tamiri

Yana kayar kapı tamiri giriş kapınızın konforu ve emniyeti uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen sistemle tamamlanır. Otomatik yana kayar kapı sistemleri  manyetik sınırlama anahtarları ile güvenli duruşuyla güvenliğinize güvenlik katacak bir sistemdir. Büyük siteler de bu kapı sistemlerinde unutulmayarak yalnızca araç geçişi için değil yaya geçitleri içinde uygun bir hal alarak kısmi açılış özelliğine sahiptir.

Yana kayar Tamiri sürekli kullanım özelliğine sahip olmasına rağmen çok aşırı kullanımlarda motor sisteminin yanma riskini ortadan kaldırmak amacı ile üretici firma tarafından içerisinde termik dereceye sahip sistemlerdir. Çok aşırı kullanıldığında motorun termik  sistemi otomatik olarak kendisini korumaya alarak motorun geçici bir süre çalışmasını engelleyerek kendini soğutmaya alır. Bu süreç hava durumuna göre ortalama olarak 15-20 dakika sürmektedir.

Yana kayar Tamiri  ana kayar kapılarda genellikle ray üzerinde kayan tek bir kanat mevcuttur. Bu tip girişlerde, açma kapama sürecinde kapının kayabilmesi için uzun ve dar bir gereksinim duyulmaktadır. Bu tür kapılar; geniş girişlere, yokuşlara yerleştirilmiş girişlere, ya da dairesel kapıların açılması için yeterli alan bulunmayan durumlarda en ideal korumayı oluşturan kapı sistemleridir.

Otomatik Kapı Sistemleri için motor sistemi seçilmek istendiğinde ağırlık ve kapı uzunluğu dikkate alınarak kapıya uygun motor seçimi ve uyumu göz önüne alınmalıdır. Yana kayar kapı sistemleri, kapama sürecinde maksimum güvenliği sağlamak için yumuşak başlama ve bitiş fonksiyonu ile donatılmıştır, engel tespit fonksiyonu, kapı hareketinin bloke olması durumunda insan ve nesnelere gelebilecek zararı önlemek için gidiş yönünü engelin tam tersine doğru hareket ettirmeye başlayarak oluşabilecek kazalara karşı önlem alır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir