Sürgülü Kapı Motoru

Sürgülü Kapı Motoru

Sürgülü Kapı Motoru

Kapı teknolojinin en önemli unsuru olan motorlar, otomatik açma ve kapama işleminin gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. Sürgülü kapı motorları, uçan ve kayan kapı modellerinde kullanılan güçlü motorlardır. Kapının ağırlığını kaldıracak güce sahip olan bu motorlar, servis imkanına sahiptir.

Deneyimli, tecrübeli ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden firmamız, yılların tecrübesine sahip eleman kadrosuyla çalışmaktadır. Montaj, yenileme, yedek parça, servis ve diğer bütün işlemlerde pratik yöntemleri tercih ediyoruz. Arıza durumunda bizi aramanız yeterlidir. Servisimiz en kısa zamanda adresinize gelecektir. Tamir ve bakım işlemleri konusunda deneyimli personelimiz, zaman kaybetmeden tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Bizi Arayın Hemen Adresinize Gelelim

Firmamız, montaj işlemleri öncesinde, keşif hizmeti sunmaktadır. Ücretsiz keşif hizmeti sayesinde, kayan kapı modellerinin kullanım kalitesi artmaktadır. Fabrika bahçeleri, site bahçeleri, resmi kurum bahçeleri ve villa bahçeleri, sürgülü kapı motorlu kayan kapılarla daha iyi bir şekilde korunuyor. Firma elemanlarımız, kapı ağırlığını, kapının uzunluğunu ve diğer özellikleri inceledikten sonra montaj işlemine geçmektedir. Tekerlekli kayan kapı modellerinde kullanılan bu motorlar, kaliteli kullanım özelliğine sahiptir.

Giriş-Çıkış Trafiği Hafifliyor

Kapı açma işlemleri, özellikle güvenlik görevlileri için yorucudur. Özellikle giriş ve çıkışın yoğun olduğu yerlerde otomatik kapı iş gücünün azalması için gereklidir. Yedek parça ve servis imkanına sahip olan motor ürünlerimiz, kış aylarında sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Çok soğuk kış günlerine rahatlıkla kullanılan bu ürünler, yaz aylarında da sıcak hava koşullarında problemsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Sessiz olan ve gürültü kirliliği yapmayan ürünlerimiz, profesyonel tasarımlarda kullanılmaktadır. Garantili özelliklere sahip motorlar, fabrika gibi büyük yerlerde geçiş trafiğini en iyi şekilde düzenlemektedir.

Elektrikle Çalışıyor

Kayan ve uçan kapı modellerinde kullanılan bu motorlar, elektrikle çalışmaktadır. Firmamız, montaj işlemi esnasında elektrik bağlantı işlemlerini gerçekleştirmektedir. Elektrik kesintisi durumunda, isteğe bağlı olacak şekilde, jeneratör sistemi ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır. Acil durum ve benzeri durumlarda kapıların otomatik açılabilmesi için gerekli tertibatlar profesyonel elemanlarımız tarafından montajlanmaktadır. Bu konuda deneyimli personelimiz, gerekli bilgilendirme işlemini gerçekleştirmektedir.