Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Site, villa, iş yeri, apartman ve ya müstakil binalarda kullanım olanağı bulunan otomatik bahçe kapıları, açılıp kapanmayı sağlayan motor sistemleri ile firmamız kalitesiyle üretilmektedir. Her mevsim, hava ve iklim koşullarından etkilenmeyen kaliteli otomatik bahçe kapılarını üreten firmamız bahcekapisi.net sitesi üzerinden sizlere hizmet sağlamakta. Sitemiz üzerinden bizi ziyaret ederek çalışmalarımız, ürettiğimiz kapı modelleri ve firmamız hakkında ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgiye sahip olabilirsiniz.

Rahatlık ve Konfor

Otomatik bahçe kapı sistemleri ile içinde bulunduğunuz araçtan inmeden mekana giriş çıkış imkanı veren kapılarımız ile konfor ve rahatı bir arada yaşayabileceksiniz. Bu konfor yanında aynı zamanda güvenlik sağlayıcı etkisi ile de kapılarımız tercih sebebi oluyor. Ürettiğimiz kapılarda sunduğumuz otomatik kapanma fonksiyonu ile ikinci bir komuta gereksinim kalmadan otomatik kapanma kolaylığı sağlıyoruz. Bu şekilde bahçe kapısının açık olarak unutulma olasılığı kalmıyor. Bu otomatik kapanma süresi, tercihiniz doğrultusunda belirlenerek, istediğiniz süreye ayarlayabiliyorsunuz.

Geniş Ürün Seçeneği

Firmamız kalitesi ile ihtiyacınızı tam olarak karşılamak amacıyla çok çeşitli kapı seçenekleri sunuyoruz. Uzman personelimiz ile yerinde yapılan keşif ve sonrasında belirlenecek proje kapsamında, imal yapılacak yere tam uyumlu kapı üretimi yapıyoruz. Bu amaçla firmamız, sürgülü bahçe kapısı, dairesel bahçe kapısı, kanatlı bahçe kapısı gibi bir çok seçenek ile en uygun çözümü, mekansal açıdan sağlıyor. Ayrıca tüm bahçe kapısı modellerimizde, bahçe kapısının hareketi nedeniyle herhangi bir takılma, sıkışma ya da başkaca bir olumsuz duruma sebebiyet vermemek adına emniyet fotoselleri kullanıyor ve bu şekilde yüksek güvenlikli otomatik kapılar üretiyoruz.

Kullanılan Malzeme

Tamamen kişisel beğeni ve tercihinize göre ahşap, alüminyum ya da ferforje malzeme kullanılarak bahçe kapılarını üretiyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması ilkesi çerçevesinde çalışan firmamız, çağdaş çözümler, kaliteli malzeme ve uygun fiyatlandırma ile sizlere hizmet sunuyor. Devamlı şekilde sürdürdüğümüz Ar-Ge çalışmaları ile son teknolojiyi takip ederek, tüm üretimlerimize bunu yansıtıyoruz. Otomatik bahçe kapısı sistemlerinde keşif ve projelendirme aşamasından, teknik servis aşamasına kadar her zaman yanınızda olan firmamız sizlerin güveni ile tüm çalışmalarını yürütüyor.