Otomatik Bahçe Kapısı Motorları

Otomatik Bahçe Kapısı Motorları

Otomatik Bahçe Kapısı Motorları

Kapı motorları, geçiş trafiğini en iyi şekilde düzenleyen özel tasarımlardır. Bu tasarımların en önemli özelliği, otomatik olması ve servis imkanına sahip olmasıdır. Yana kayar kapı motorları ve kollu motorlar, bu kategoride tercih edilen tasarımlardır. Firmamız, deneyimli eleman kadrosuyla istediğiniz otomatik kapı montaj işlemlerini kısa sürede gerçekleştiriyor.

Profesyonel Çözüm

Motor konusunda deneyimli, tecrübeli ve çözüm odaklı hareket eden firmamız, kapı motorları konusunda rakiplerini geride bıraktı. Sektörel anlamda tercih edilen firmalar içerisinde yer alan bu motorlar, istediğiniz zaman kolaylıkla montajlanmaktadır. Büyük fabrikalarda, bahçeli sitelerde ve resmi kurumlarda, yoğun araç giriş ve çıkışını düzenleyen otomatik kapılar, profesyonel motor tasarımları sayesinde fonksiyonel özellik kazanıyor.

Kapının ağırlığını kaldırabilecek kapasitedeki motorlar, kullanım problemi meydana getirmemektedir. Elektrikle çalışan motorlar, emniyet sistemi ve flaşörlerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır. Montaj işlemlerinde güvenilir çözüm seçeneklerini bir araya getiren ekibimiz, kısa sürede montaj işlemini bitirmektedir.

Servis Hizmeti

Yoğun trafiğe sahip olan fabrikalarda, aniden bozulan otomatik kapı, bir anda işlerin durmasına neden olur. Bu durumda acil servis hizmetine ihtiyaç duyulur. Firmamız, kısa sürede adresinize gelerek bozulan kapı motorunu kısa sürede tamir etmektedir. Tamir ve bakım işlemlerinde gerekli yedek parçalar aracımızda hazır bulundurulmaktadır.

Sertifikalı ve deneyimli servis ekiplerimiz, sadece tamir hizmeti sunmuyor. Montaj, motorun yenilenmesi ve benzeri işlemlerde de oldukça başarılı. Bu konuda firma elemanlarımızı her zaman için arayabilirsiniz. İstediğiniz zaman servis elemanlarımız kapınıza gelecektir.

Otomatik Kapının Avantajları

Özel motor sistemi ile tasarlanan otomatik kapılar, güvenlik görevlilerin işini kolaylaştırır.

Otomatik kapıların avantajları şu şekildedir:

  1. İş gücünden tasarruf etme imkanı sunan bu motorlar, otomatik olması nedeniyle kullanım kolaylığı sunmaktadır.
  2. Geçiş trafiğini düzenlediği için tıkanmaları önler. Düzenli bir şekilde giriş ve çıkış trafiği oluşturur.
  3. Profesyonel servis hizmeti sayesinde, uzun ömürlüdür. Yedek parça problemi yaşanmamaktadır. Arıza durumunda servis ekipleri en kısa sürede adresinize gelmektedir.
  4. Otomatik kullanım özelliğine sahip bu kapılar, özellikle fabrika ve benzeri yerlerin işlevselliğini artırmaktadır.