Nice Türkiye

Nice Türkiye olarak Panjur ve Kepenk Sistemleri üzerine kurulup Bariyer Sistemleri, Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Motorları, Motor Aksesuarları ürünleriyle gelişen İtalyan firma Nice, ülkemizde 1996’dan bu yana hizmet vermektedir.

Nice Türkiye ürünleri içerisinde bahçe kapıları, bahçe kapısı motorları, garaj kapıları, garaj kapısı motorları, endüstriyel kapılar, endüstriyel kapı motorları bulunuyor.

 Bunların yanında kepenkler, kepenk motorları, panjur, panjur motorları, tente, tente motorları, , dairesel kapılar, dairesel kapı motorları, yana kayar kapılar, yana kayar kapı motorları, seksiyonel kapılar, seksiyonel kapı motorları, bariyer sistemleri, bariyer motorları, motor aksesuarları ve yedek parça şeklinde sıralanabilir.

Konut, site, iş yeri, alış veriş merkezi, hastane, otel, otopark, garaj, fabrika vb. alanlar ile gerek kamu yapıları gerek hizmet yapılarında Nice Türkiye, çoğu ihtiyaca ve her bütçeye uygun modeller geliştirmiştir.

Nice Türkiye otomatik sistem ve motorları nitelikli araştırmalar ışığında müşteri gereksinimleri doğrultusunda tasarlanmış, kurulumu basit, kullanımı kolay, estetik, güvenli, pratik, gerçek konfor sunan, işlevsel, yoğun kullanıma uygun, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı, uzun ömürlü ve gerektiğinde yedek parça imkanı olan kaliteli ürünlerdir.

Nice ürünlerinde, engel tanıma, yavaş başla yavaş dur, düşük elektrikle çalışabilme, açılıp kapanmada ayarlanabilme, ısı yalıtımı sağlama, yapının tavan ve duvar özelliklerine göre ayarlanabilme, ortam havasını koruma, mekandan tasarruf oluşturma gibi özellikler otomatik sistem ve motorların tercih sebebidir.

Nice Türkiye, ürünlerinin satış, montaj, kurulum, bakım, gerekirse onarım, tamir aşamalarının her birinde müşterilerinin destekçisidir. Nice Müşteri Hizmetleri ile Nice Servis, eğitimli, donanımlı, alanında uzman personeli ile Türkiye’nin tüm illerinde yedi gün yirmi dört saat kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Ürünler hakkında bilgi alınmak istendiğinde, kafalarda oluşan soru işaretlerinin giderilmesinde, fiyat listesi talep edilmesinde, servis ihtiyacı doğduğunda RS otomasyon sitemizdeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Nice Türkiye ürünlerinin satış, montaj, kurulum, bakım, onarım, tamir aşamalarında, Türk Telekom, ALGIDA, CITROEN ve EVYAP gibi referanslarıyla güvenle hizmet sunarak kendini kanıtlayan bir markadır.