Kapı Servisi

Kapı Servisi

Otomatik Kapı, bir sensör veya kontrol sistemi ile insanların ya da araçların geçişlerinde kontrol sağlamak ve geçiş kolaylığı sağlayan otomatik olarak çalışan tüm kapı sistemlerine verilen genel isimdir. Bu kapı sistemlerinin verimli ve sorunsuz çalışabilmeleri için yıllık belli periyotlarla bakımlarının yapılması gerekmektedir. Otomatik Kapı Servisi ile artık kurmuş olduğunuz sistemlerin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsinizR.S otomasyon olarak firmamız otomatik kapı arızalarında Otomatik Kapı Servisi ‘nde işinin ehli uzman teknik kadrosu ile başta İstanbul olmak üzerek Marmara Bölgesi genelinde hizmet vermektedir. Profesyonel ekibimiz Otomatik Kapı Servisi ‘nde orijinal yedek parça kullanarak otomatik kapılarınızı daha sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır. Otomatik kapı servisi hizmetlerinde kullandığımız malzemeler üretici firmanın garantisi altında olup arızalarda işçilik ve parça garantili hizmet verilmektedir.

R.S Otomasyon olarak amacımız her daim müşteri memnuniyetini sağlayıp, uygun çözüm önerileri sunuyoruz.  Müşterilerimizden gelen istekler doğrultusunda  kapı servisi olarak sorunu yerinde görüp tespit ediyoruz. Kısa süre içerisinde ürettiğimiz uygun çözüm önerileriyle nice otomatik kapı tamiri işlemini gerçekleştiriyor, ortaya çıkan arızalara kesin çözüm getiriyoruz. Yıllardır engin tecrübeleriyle faaliyet gösteren kapı bakım olarak tek gayemiz almış olduğunuz ürünlerde yaşayacağınız sıkıntıları en masrafsız şekilde ortadan kaldırmak. Sizlere sunduğumuz kapı tamiri işlemi uygun şekillerde gerçekleştirilmezse ileriye dönük olarak problem yaşamanıza sebebiyet verebilir. Bu nedenle kapı tamiri ve bakımı için uzman personelimizden yardım almanız hem uzun soluklu kullanım garantisi sunacak hem de oluşabilecek hasarlara engel olacaktır.

Kapı Servisi Hizmeti

Kapı servisi hizmeti olarak sizlere montaj, tamir ve bakım hizmetimizde birinci sınıf kaliteli malzeme kullanılmaktadır. Ekonomik servis ücreti ve uygun tamir fiyatıyla garantili tamir ve montaj hizmeti verilmektedir.

 Fotoselli Kapı Servisi, Garaj Kapısı Servisi ya da Bahçe Kapısı Servisi için Otomatik kapılarınızda meydana gelen arızalar için firmamıza başvurabilir ve uzman teknik servis ekibimizden istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.
 

Otomatik Kapı Servisi En Çok Nerelerde Gereklidir?

Kapı otomatikleri özellikle apartman tarzı toplu yaşanan yerlerde en çok kullanılan sistemler. Otomatikler duvar içinden çekilip kapıya bağlandığı için arızaları bulmak biraz zorlaşabiliyor. Genelde otomatik kapılarda kullanılan motorlar uzun süre bakım gerektirmez motorlardır. Ancak hareketli parçalar bir süre sonra fazla çalışmasa da motorlarda takım sorunlar çıkabilir.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir