Rs Otomasyon

Endüstriyel Seksiyonel Kapı

Endüstriyel Seksiyonel Kapı

Endüstriyel Seksiyonel Kapı

Endüstriyel seksiyonel kapı; hangar, fabrika, antrepo gibi yerlerde kullanılan büyük ölçülü bir kapı sistemidir. Bu tip kapı sistemi, polüretan tarzı köpük dolgusuna sahip cıdarlı saç panellerden yapılır. Çokça tercih edilir. Kullanımı kolaydır.

Özellikle fabrika, antrepo, hangar gibi yapılara endüstriyel seksiyonel kapı hizmeti veren bir firmayız. Bahçe Kapısı olarak, birçok farklı türden kapı hizmeti sunuyoruz. Endüstriyel seksiyonel kapı onlardan birisidir.

Seksiyonel kapı büyük kapı sınıfına girmektedir. Bu kapı sistemini, daha çok büyük ve küçük firmalar tercih etmektedirler. Bahçe kapısı, deneyimli ve uzman kadrosuyla birçok işletmeye hizmet vermektedir.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Özellikleri

Endüstriyel seksiyonel kapı yapı olarak, birçok özellik taşır. Büyüklüğüne göre, oldukça pratik olmasından dolayı tercih sebebi olmaktadır. Şimdi bunları türünün özelliklerine bakmakta fayda var.

Endüstriyel seksiyonel kapı özellikleri;

•Endüstriyel seksiyonel kapı, giyotin tarzında tavana doğru hareket sistemiyle çalışmaktadır.
•Yüksek ısı yalıtımı ve dahili personel kapı opsiyonuna sahiptir. Oldukça da tercih edilir.
•Fabrika depo ve hangar tarzı yerlerde, bolca tercih edilir.
•Endüstriyel seksiyonel kapı üzerine, pencere ve personel geçisi için bölüm yapılabiliyor.

Daha birçok, Endüstriyel seksiyonel kapı özelliği bulmaktadır. Firmamızın, uzman teknik personeli ve profesyonel ekipmanı ile istediğiniz alana, seksiyonel kapı monte işlemini gerçekleştiriyoruz. Bundan kuşkunuz olmamalıdır.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Nasıl Çalışır?

Tanımı; polüretan köpük dolgusuna sahip panellerin, giyotin tavana doğru hareketlenip, 90° tavana doğru hareketidir. Bu sebeple, seksiyonel kapı ismi almıştır. İnanılmaz bir pratikliğe sahiptir.

Oldukça ağır bir kapı modeli olan Endüstriyel seksiyonel kapı, kurulu yay sistemi ile çalışır. Motorun yükünü biraz hafifletmek için bu tercih edilmiştir. Ayrıca, el ile açılma kullanımı da mümkündür.

Bahçe kapısı; ister sadece otomatik isterseniz de, hem otomatik hem de el ile açılan kapı kurulumunu başarıyla yapmaktadır. Bu konuda uzmandır. En iyisini yapıyoruz.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Güvenlik Sistemi

Genel anlamda Endüstriyel seksiyonel kapı sisteminde, en çok tercih edilen emniyet mekanizması pinömatik emniyet sistemidir. Oldukça tercih edilirler. Ama bunun yanında, bazı firmalar infrared fotosel kullanırlar.

Ayrıca her iki emniyet sisteminide tercih edenler vardır. Aynı anda kullanmaktadırlar. Firma olarak, çift sistem kullanımını öneriyoruz. Bu durumda, güvenli bir kapı sistemi ortaya çıkmış oluyor.

Bahçe kapısı olarak, çift emniyet sisteminin bir faydasından bahsetmek isteriz. Pinomatik sistem, dokunma yani temas ile hareket eden bir sistemdir. Bazı durumda görevini yapamaz hale gelir.

Bu noktada, fotosel sistem devreye girerek pinömatik sistemin açığını kapatır. Güvenlik her şeyin önünde gelir. Aksi takdirde, işletme görevini yapamaz.

Endüstriyel Alanda Neden Seksiyonel Kapı Tercih Edilir?

Soğuk hava depolarında, çokça endüstriyel seksiyonel kapı kullanılır. seksiyonel kapıların tercih sebebi, çok yüksek yalıtımlı polüretan köpüklü panellere sahip oluşudur. Bu da başlıca ilgi sebebidir.

Bunun yanında endüstriyel seksiyonel kapı sisteminin açılma hızı, saniyede tam olarak 4m olarak ölçülmüştür. Harika bir yalıtım sistemine sahiptirler. Hem hızlı açılımı hem de iyi yalıtım özellikleri, onları insanlara beğendirir.

Bahçe Kapısı olarak birşey söylemek isteriz. Seksiyonel sistemdeki dahili personel kapısı, ilgili personelin kapının tamamının açmasına gerek kalmadan geçmesini sağlar. Bu da büyük pratiklik insanlara sunar.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Ücretleri

Endüstriyel seksiyonel kapı ücretlerini; endüstriyel kapının ne büyük oluşuna göre motor, otomasyon, emniyet sistemi belirliyor. Net bir ücret firma olarak veremiyoruz. Müşteri hizmetlerimiz size ilgili çözümleri sunacaktır.

Bir de, personel geçiş kapısı ve pencere gibi ek hizmetler de fiyatlara ekleniyor. Bu durumlarda, tercih hakkı firma sahibine ait oluyor. Firma sahibi isterse, sadece kapıyı tercih edebiliyor. Bu da elbette normaldir.

Nitekim bazı durumlarda firmalar, el ile açılan endüstriyel seksiyonel kapı sistemini tercih edebiliyorlar. Bu durumda, ortada bir motor da olmamış oluyor. Böylece, firmaların ödediği tutar düşüyor.

Endüstriyel seksiyonel Kapı

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Sektöründe Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bahçe kapısı ekibi olarak, en iyi teknik ekipmana sahip olduğumuzu düşünüyoruz. Ayrıca teknik personelimiz, alanında uzman insanlardan oluşuyor. Birçok firma, hem geçmişte hem de şimdide bizleri tercih ediyorlar.

Endüstriyel seksiyonel kapı sistemlerinde, en iyi firmalardan biriyiz ve bununla gurur duyuyoruz. Hep daha iyisini başarmaya çalışıyoruz. Elbette ki, sizlerin güvenini sarsmadan bunu yapıyoruz.

PROJE BAŞLATMAYA HAZIR MISINIZ?