Rs Otomasyon

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri
 
Can ve mal güvenliğinin sağlanması için bahçe, otopark, site, fabrika gibi daha birçok alanda kullanılan Bariyer sistemleri, istenmeyen ve kontrolsüz vasıta girişlerin önlemek ve  giriş ve çıkışların kontrolünün sağlanması için en hızlı ve tesirli çözümler sunar. Araç giriş çıkışlarının riskli olduğu alanlarda güvenlik oluşturmak için üretimini yapmış olduğumuz bariyer sistemlerimiz ile ilgili ayrıntılı bilgi için, sayfamızdaki ürün grubumuzu ve resimlerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan bariyer geçiş sistemileri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kullanıldığı Alanlar 

Firmamızın ürettiği bariyer sitemleri ile sitelerde, fabrika, iş merkezlerinde, hava alanların da ve buna benzer alanlarda otoparklarınız da istenmeyen ve kontrolsüz araç girişlerini önleyebilirsiniz. Bariyer geçiş sistemleri kontrollü özelliği sahip olduğundan istediğiniz saatlerde açılıp kapanmasını  kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Kullanım Alanlarına Göre Bariyer Geçiş Sistemleri

Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren bariyer sistemleri; İstenmeyen kontrolsüz araç geçişini önlemek ve geçişlerin kontrol altında tutulması konusunda  etken çözümler sunar. İzinsiz araç geçişini önleyecek olan bu sistemlerin işlevselliği ile kontrolü sağlayabilecek ve kendinizi çok daha güvende hissedeceksiniz. Değişik çeşitlere sahip olan bariyer geçiş sistemleri, 2 ile 6 metreye uzunluğu arasında olabilmektedir. Hız olarak ise, bölgenin ve araç trafiğine göre ayarlanabilmektedir. Kontrol edilmesi son derece kolay olan bariyer geçiş sistemleri kart okuma sistemi, plaka okuma sistemleri ve uzaktan buton kumandayla çalışmaktadır.


Bariyer Sistemlerinin Fiyatları

Müşterilerimizin taleplerine göre bu bariyer sistemleri ile istenmekte olan şartları sağlayabilirsiniz. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile de görsel bir görünüş sunan bariyer sistemlerinin fiyatları, bariyerin şekline göre farklılık göstermektedir.  Bariyer geçiş sistemlerinin kullanım alanları, fiyatları ve bariyer sistemi ile alakalı  daha birçok konuda bilgi almak için  sayfamızdaki iletişim numaralarımızdan arayarak, bize ulaşabilirsiniz.

 Çeşitleri
Bariyer geçiş sistemleri;  Çoğunlukla en çok kullanımı meydana gelen  bariyer sistemleri, mantar bariyerler ve kollu bariyer sistemleri olmaktadır. Dayanıklılığı en iyi bariyerler arasında yer alan kollu bariyerler ise en çok güvenliğin oluşturulması için tercih edilmektedir. Bunların haricinde şerit bariyerler, durağan yer tuzakları, hız kesiciler ve roadblocker gibi benzer şekilde bariyer sistemleri de bulunmaktadır.

Kollu bariyer sistemleri

Görsel manada son derece şık bir görüntüye sahip olan ve güçlü işlevlere sahip kollu bariyer sistemlerimiz ile araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alarak bu noktalarda güvenliği sağlayabilirsiniz. 

 Kollu bariyer sistemleri

ihtiyacınız var,  fakat bu konuda farklı birçok değişik fiyat ile karşılaştıysanız. Burada asıl sorulması gereken soru İhtiyacınızı neye göre  temin edeceğinizdir. Ucuza bir bariyer sistemi almayı düşünüyorsanız ya da pahalısı en iyisidir buna diye yönelmek yerine önce  bazı konuları  olarak inceleyelim.

Kontrollü Güvenlik Sağlar
Kollu bariyerler kurulumu sonrası bahçe ve otopark girişinizde artık bariyer geçiş sisteminiz olması otoparkınız artık daha güvenilir bir ortama dönüşmüş olmasını sağlayacaktır. Fiziksel güvenliğin sağlandığı bir otopark girişinde emniyet mensuplarının işini daha kontrollü bir şekilde yapabilmesini sağlamış olursunuz. Tüm bunlar bariyer sistemi yapı değerinize artılar  katacak bir unsurdur.

Bariyer Sistemleri

Satış Sonrası Hizmet 

Güvenliğinizi tam anlamıyla sağlayacak olan kaliteli ve sağlam otopark bariyerleri ile siz de sürekli güven altında olacaksınız. Üstelik firmamızın bariyerli geçiş sitemleri fiyatlarının çok uygun olmasının yanı sıra bariyer sistemlerimizin satışı ve satış sonrası da hizmeti vermekteyiz. Siz de eğer kendinizi güvende olduğunuzu hissetmek istiyorsanız alanında uzman ve uzmanlaşmış olan  satış danışmanlarımızdan size özel, en uygun  ve elverişli fiyat teklifini alın Kollu bariyer sistemleri ile güvenli ve kontrollü alanların tadını çıkarmaya başlayın!

PROJE BAŞLATMAYA HAZIR MISINIZ?