Hgs Geçiş Sistemi Servisi

Hgs Geçiş Sistemi Servisi

Sitelere ve tesislere araç giriş çıkışını kontrol etmek için kullanılan otopark ve araç geçiş sistemleri hızlı ve pratik giriş çıkış yapılmasını sağlayan sistemlerdir. Bu sistemler; geçiş engelleyici ve geçiş kontrol amacıyla kullanılır. Geçiş kontrol sistemi plaka tanıma, OGS ve HGS geçişlerinde kullanılır.

Bunların yanında geçiş engelleyici sistem ise bariyer aracılığıyla izinsiz geçişleri önlemeye yardımcı olur. Otopark giriş ve çıkışlarını daha güvenli hale getiren otopark giriş çıkış sistemi hızlı ve işlevsel bir kullanım sunar. Apartmanlarda, iş yeri otoparklarında ve sitelerde kullanılan otopark giriş çıkış sistemleri sayesinde yabancı ziyaretçilerin girişlerini kontrol edebilirsiniz.

HGS Geçiş Sistemleri Nasıl Çalışır?

Otopark ve site girişlerinde bulunan sistem sayesinde araçların hareketi algılanarak bilgisayara aracın bilgileri gönderilir. Yazılım sayesinde de gelen aracın bilgileri sistemdeki gerekli izinleri çalıştırır. Giriş yetkisi olan araç için gerekli sinyal gönderilir ve kapı açılır. Yetkisi olmayan bir girişi site güvenlik görevlisi kontrol eder. Bu güvenli araç geçiş sistemi sayesinde hızlı ve işlevsel bir kullanım sağlanır.

Site girişlerinde hızlı geçiş için ideal olan otopark geçiş kontrol sistemleri yığılmayı engellemesinin yanı sıra güvenli bir kullanım sunar. Ayrıca Pratik ve konforlu bir kullanım sunan araç otomatik geçiş sistemleri sayesinde araç giriş çıkışlarını hızlandırabilirsiniz. Ürün sayfası üzerinden Hgs geçiş sistemleri fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı, Konforlu ve Güvenli Geçiş

Otopark giriş ve çıkışlarında hızlı, konforlu ve güvenli geçiş sağlayan otopark HGS geçiş sistemi otopark kontrolü ve yoğunluk ölçümleri yapmaya olanak sağlar. Gerektiğinde bariyer ve diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegre olabilen sistem sayesinde HGS geçiş sistemi sistemde kayıtlı olan araçlar için otomatik olarak çalışır. Bunun yanı sıra HGS kartlı geçiş sistemi kullanımı da oldukça yaygındır. Bu sayede kart sahipleri hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapabilir. Bu sistem kayıtlı olmayan ve geçiş yetkisi olmayan araçların giriş çıkışını önleyerek güvenli bir kullanım sunar. Sitelerde ya da iş yerlerindeki otopark giriş ve çıkışlarını daha hızlı ve güvenli hale getiren bu geçiş sistemleri konforlu bir kullanım için ideal özelliklere sahiptir. Giriş ve çıkışı için onay verdiğiniz araçların hızlı ve pratik geçiş yapmasını sağlayan bu araç geçiş sistemi yabancı ziyaretçilerin giriş ve çıkışlarını kontrollü bir şekilde yöneterek güvenliğinizi sağlamak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir