Bft Türkiye

Modern mimarinin yükselmesiyle kaliteli ve estetik tasarımları kapı otomasyonlarıyla bütünleştiren Bft Türkiye en şık tasarımlarda modern yaşam alanları için rahatlığı, güveni ve konforu bir arada sizlere sunuyor. Bft otomatik kapı seçeneklerinde zengin ürün yelpazesi ile her müşteri bütçesine ve ihtiyacına hitap eden modeller bahçe kapısından özel kullanımlar için tercih edilen kapılara, garaj kapısından farkınızı ortaya koyacağınız mekanın şık görünümüne katkı sağlayacak kapılara kadar kapı otomasyonlarını beğeninize sunmaktadır. Akıllı teknolojide tüm otomatik kapılar için motor modelleri ve aksesuar seçenekleriyle de kullanım konforunuzu ürünün işlevsel özelliklerini ön plana çıkararak ortaya koyan tasarımlar kolay ve pratik kullanım imkanını da sizlere sunacak.

Uzun yıllar kaliteli ürün satışı ve satış sonrası servis hizmetleriyle müşterilerinin güvenini kazanarak her zaman daha iyisini tasarlamak yolunda önemli yol kat eden Bft Türkiye otomatik kapı mekanizmalarına dair tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamanızı sağlayacak. Dairesel kanatlı kapılar, fotoselli, seksiyonel, yana kayar gibi seçeneklerde sizler de mekanlarınızın ihtiyaçlarına göre otomatik kapı kullanımı ile rahatlığı ve konforu yaşam alanlarınıza taşıyabilirsiniz.

 Yaşam alanlarınız, iş yerleriniz, endüstriyel tesisler veya insanların belirli bir amaç için bir arada bulunduğu mekanlar için en ideal çözüm olanakları Bft Türkiye farkı ile karşılanacak.

Kaliteli ve estetik tasarımların yanı sıra uzun yıllar imal edilen tüm ürünlerde sorunsuz bir kullanım olanağı bulacağınız sistemler güvenliğinizi de garanti altına alacak dayanım ve sağlamlıkta tasarlanarak memnuniyetinize kalıcı bir itimat sağlamaktadır. Sizler de her türlü ihtiyacınız için otomatik kapı sistemlerine dair her aradığınızı bulabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Ayrıca satış sonrasında Bft servis imkanları ile de otomatik kapılarınızı kullanımlarınız sırasında yaşamanız muhtemel sorunlarınızı da kolaylıkla ortadan kaldırarak tamir ve bakım ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Tüm otomasyon sistemlerimizde BFT markası ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Btf marka modellerindeki tüm işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bft Yetkili Servisi

Bft yetkili servisi olarak Bft ürünleriyle ilgili hizmet vermekteyiz. Teknik Servis ekibimiz, eğitimli sertifikalı, tüm bft ürünlerinde uzman, güvenilir çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır.

Yerinde arıza tespiti yapılıp tamiri mümkün olmayan ürünlerinizi Bft teknik servisimize alıp. Arıza tespiti yapılır ücret bilgisi ilgili kişilerle paylaşılır onayınız durumda yapılır montajı gerçekleşip çalışır durumda teslim edilir. Aksi durumlarda ilgili müşterimizin onayı olmadan ürünler yapılmaz iadesi gerçekleşir.

BFT Yetkili Servisi,  tüm vermiş olduğu hizmetlerinde müşteri memnuniyeti politikasını daima ön planda tutmaktadır. Yetkili Servis olarak, bütün Bft ürünleri için, bakım, onarım, tamir, cihazların yerinden sökülmesi, montajı, ekspertiz hizmeti, de monte hizmeti, için gerekli önemlerin alınması gibi hizmetleri sunmaktayız.