Bahçe Kapısı Servisi

Bahçe Kapısı Servisi

Otomatik bahçe kapıları ev veya iş yerlerinizin giriş çıkışların konforlu ve kolay bir şekilde olmasını sağlıyor. Bazı durumlarda bahçe kapılarından değişik sorunlarla karşılaşabiliyorsunuz. Bu durumda bahçe kapısı servisi araştırmaya gereksinim duyuyorsunuz. Bizlerde bu konuda ülkemizin her bölgesinde geniş hizmet ağı ile bahçe kapısı servisi uygulamasını yapıyoruz. Bahçe kapısı hizmetlerinde kullandığımız markalar dünya da en çok tercih edilen markalardır. Genelde herhangi bir sorun ortay çıkmaz ancak çıkması durumunda bahçe kapısı servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik Bahçe Kapısı Motorları

Bahçe kapısı motorları işlemi uygulanacağı zaman ölçü ve kullanım yoğunluğuna göre ayarlanması gerekiyor. Firmamız ile iletişime geçen birçok müşterimiz yaşadıkları sorunlardan dolayı karşılarında bir firma bulamamakta yakınıyor. Bu yüzden bu işlemlerinizde güvenilir markalarla hizmet sunan firmaları tercih etmelisiniz.

Biz RS Otomasyon olarak sektörde 25 yıldan bu yana hizmet vermeye devam ediyoruz. Birçok markanın tek yetkili satıcısı ve servis ağını oluşturmaktayız. Bft Türkiye, Nice Türkiye, Somfy Türkiye, Faac Türkiye markaları çalışmaktayız.

 Ana kuruluşumuz olan R.S Otomasyon uzman servis ekibi ile Türkiye geneli hizmet vermektedir.

Bahçe Kapısı Servisi Ücretleri

Bahçe kapısı servisi ücretleri birtakım nedenlere bağlı olarak değişmektedir. Servis ağımıza yakınlık ve yaşanılan soruna göre değişkenlik gösterebilir.

Ancak firmamız en uygun fiyat garantisini vermekteyiz.  Fiyat almak için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda ekibimiz sizlere yardımcı olacaklardır.

Otomatik bahçe kapısı motorları diğer isimleri ise;

  • Kanatlı kapı motoru, 
  • Dairesel kapı motoru, 
  • Yana açılır kapı motoru gibi isimler kullanılır. Üst kısımda sizlere açıkladığımız tüm motorlar aynı tip ve model motorlardır.

Bahçe Kapısı Servisi Dikkat Edilmesi Gerekenler

Servise gelen ekiplerin size servis formu vermesi zorunludur. Bunun sebebi servis takibinin daha sonradan yapılmasıdır.  Düşük bir ihtimalde olsa servis sırasında değişen parça arıza yapabilir. Ayrıca bunun değişmesi için bir garanti belgesi olan servis talep formu gerekmektedir.

Olası Arıza Sebepleri

  • Bahçe kapısı motorlarında oluşabilecek arıza sebepleri daha çok doğal sebeplerdir.
  • Nedenler arasında dişli yolu tozlanmış taş ile tıkanmış olabilir.
  • Bu durum motora daha fazla yük bindirerek dişliye zarar verebilir.
  • Diğer sorun ise kapı ağırlığına göre düşük bir motor tavsiye edilmelidir.
  •  Bazı bilgisiz firmalar tarafından daha fazla para kazanmak için müşteriye ucuz motor takmaktadırlar.
  • Ancak bu ürünler kapınızın ağırlığına düşük kaldıkları için en fazla 1 yıl sonra arıza gösterir. Maalesef ki bu ürünler değişmek zorundadır.

Rs Otomasyon olarak tüm ihtiyaçlarınıza yönelik çok sayıda çeşit ve modele sahip bahçe kapısı modellerini hizmetinize sunuyoruz. Otomatik Bahçe Kapısı uzman ekiplerimiz vasıtasıyla bahçe kapısı servisi hizmeti sunuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir