Bahçe Kapısı Motor Servisi

Bahçe Kapısı Motor Servisi

RS Otomasyon firması olarak Bahçe Kapısı Sistemleri sayesinde iş yerleriniz veya apartmanlarınız için giriş çıkışlarda kötü hava şartlarında etkilenmeden giriş çıkış işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Bahçe kapısı otomasyon sistemleri rahatlığı, konforu ve huzuru birlikte sunan araç giriş çıkışının yoğun olduğu alanlarda kullanılan sistemlerdir. Firmamız bu alanda Türkiye’nin her bölgesinde geniş hizmet ağı sizlere bahçe kapısı hizmetlerini sunuyor. Otomasyon sisteminde sorunsuz araçların giriş çıkış işlemleri rahatlıkla yapılıyor.

Bahçe Kapısı Motor Servisi
Bahçe Kapısı Motor Servisi

 

Bahçe Kapısı Sistemleri Kurulumu

İlk olarak bahçe kapısı sistemleri kurulumu aşamasında Alt tutucu diye tabir edilen tabana motor koyulmadan önce kaynak işlemi uygulanıyor. Daha sonra kapının üstüne motor entegresi yapılıyor. Kremayer dişliler arasında boşluk bırakılarak montaj uygulamasına geçiliyor. Daha sonrasında emniyet sensörleri 50 cm yukarı karşılıklı olarak tutturuluyor. En son tepe lambası araçların rahat bir şekilde görmelerini sağlayacak şekilde yerleştirildikten sonra bahçe motor kapısı sistemi kurulmuş oluyor.

Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları

Otomatik bahçe kapı sistemleri fiyatları incelendiğinde kullanılacak malzeme ve kapı uygulamasının uzunluğu ve uygulama yerine göre değişkenlik gösteriyor. Bunun yanında bahçe kapısı motor fiyatları değişkenlik nedenleri arasında kapının kurulumdan kullanılacak olan malzemenin cinsine, alanın ebadına ve ürünlerin kalitesine bağlı şekilde değişkenlik gösteriyor.

R.S otomasyon firmamız tarafından kullanılan bahçe kapıları sistemleri kapılar A- kalite ve dünya standartları ve modelleri dikkate alınarak en iyi şekilde hazırlanıyor. Ayrıca firma olarak otomatik bahçe kapı sistemlerinde imalat, montaj, bakım ve tamirat hizmetlerini alanında uzman profesyonel bir ekip ile gerçekleştirilmektedir. Bu sayede bahçe kapılarınızı güvenle ve huzurla uzun yıllar boyu kullanabilmeniz sağlanır. Otomatik bahçe kapısı motor servisi hizmetinden faydalanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim numaralarından bizlere ulaşmak 

Otomatik Bahçe Kapısı Servisi

Otomatik bahçe kapısı motor servisi işlemlerinde öncelikle bilinmesi gerekenler arasında arıza tespit işleminde ilgili yetkililere oluşan arıza nedenlerini uzman ekibimize en iyi şekilde anlatmanız gereklidir. Aksi durumda uzmanlarımız arıza tespitini anlamada sorunlar yaşayabilir. Arıza tespitinde detaylı tüm bilgileri ekiplerimizle paylaşmanız en doğrusu olacaktır. Müşterilerimizin zor durumda kalmalarını istememekle birlikte bahçe kapısı servisi hizmetimizden her zaman faydalanabilirsiniz.

Ancak  kapının bulunduğu alanda sorunlarının çözülmediği durumlarda tüm bahçe kapısı motorları firmamıza getirilerek gerekli işlemler yapılmaktadır..

R.S Otomasyon olarak, her türlü bahçe otomatik kapı motoru ürünü sorunlarında hizmetinizdeyiz. Ayrıca bahçe motorunun bakım ve onarım cihazların yerinden sökülmesi işlemi yapılır. Ayrıca bahçe kapısı motor montajı, monte hizmeti gibi kullanım dışı bırakılan cihazların uzun süre saklanması için gerekli önlemler almaktayız.

Firma olarak müşteri memnuniyeti bizim için en önemli konular arasında yer alıyor. Bizim servisimize emanet ettiğiniz kapı motorlarının ve ürünlerinizin güvende olduklarını unutmayınız.  Firmamız her zaman sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Son olarak herhangi bir arıza durumunda bahçe kapısı motor servisi hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir